• Австралія, рослинництво, молочне скотарство
  • EuroTier 2018
  • Навчання в Школі Дойла, Німеччина
  • Японія, цвітіння сакури
  • В'єтнам, відпочинок

ТУР ДО ЯПОНІЇ

Загальнооглядовий тур. Технічні візити.

Токіо — Кіото — Фудзі — Хаконе

квітень 2019 року

Країна висхідного сонця Японія ювелірно поєднує традиції і сучасність. Стародавні пагоди і ворота духів знаходяться по сусідству з дзеркальними хмарочосами, помпезні «п’ятірки» — із затишними Рекані, розкручені спа-центри — з національними банями офуро. Цей майже фантастичний мікс зі спадщини Сходу і досягнень Заходу — головне, чим Японія залучає своїх гостей. Але і крім неймовірної атмосфери тут є чим насолодитися: багатьом цікава унікальна архітектура Японії — всесвітньо відомий«Золотий Павільйон» в КіотоІмператорський палац, безліч стародавніх храмів. Японія для дітей представлена кращими розважальними парками:«Діснейленд», «Дісней-сі», «Юніверсал Студіо» та іншими.
В ході туру Ви побуваєте в столиці Японії — Токіо — це мегаполіс з неймовірно великою кількістю населення, місто технологій та досягнень, місто незвичайних захоплень і людей, які вміють насолоджуватись простими речами, це місто майбутнього. Під час тур Ви зможете побачити унікальну та виняткову подію для всієї Японії — цвітіння сакури. Підніметесь на найвищу телевежу світу — Токіо Скай Трі. Побачите статую Будди в першій столиці Японії — Нара. А такожвідвідаєте долину гейзерів — Овакудані та термальний комплекс Юннасан, здійсните круїз на кораблику по озеру Асі в Хаконе.
Також, програма включає технічні візити:
*Теплиці по вирощуванню овочів за новітніми технологія.
*Ферма по тваринництву — вирощування свиней та переробка.
*Завод по переробці сміття.
*Завод Камеока — впровадження новітніх технологій, роботизована техніка.

Вартість поїздки включає: проживання в готелях (двомісний номер), всі екскурсійні візити згідно програми, відкриття візи, медичне страхування, міжнародний переліт, транспортування під час туру, харчування згідно програми, супроводження українського та локального гідів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939  info@dykuntours.com