• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

ТУР ДО АВСТРАЛІЇ ТА НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇ

Тур до Австрії та Нової Зеландії

Загальнооглядовий тур

Сідней — Голд-Кост — Кернс — Окленд — Хамілтон — Роторуа

24 листопада — 08 грудня 2017 року

Яскраві і незабутні враження залишаться у вас надовго, після відвідин дивної країни — Австралії. Цей острів, розташований на перетині Тихого і Індійського океанів і вражає мандрівників різноманітністю популяцій диких тварин.

Найбільш популярні місця — південна частина континенту, де розташовані найкращі курорти країни — пляжі Золотого Берега і Великого Бар’єрного рифа. Північ країни буде більше цікавою любителям активних видів відпочинку, завдяки численним паркам з водоспадами і річками, а також унікальними заповідниками з рідкісними тваринами. Центр — це червона пустеля, де знаходиться гора Улуру — місце, священне для аборигенів Австралії.

Відпочинок в Австралії варто почати з відвідин  найпершого міста країни — Сіднея. Повірте, справжні архітектурні шедеври цього міста залишать у вас незабутні враження. Оперний театр, телевежа, арочний міст — ці споруди вже давно стали символами континенту.

Нову Зеландію прийнято вважати країною величних вулканів, красивих озер, казкових пташок ківі і маорі (корінних жителів цієї місцевості).

Перше, що вразить кожного відвідувача Нової Зеландії, це надзвичайної краси природа. Тут можна стати на гірські лижі навіть тоді, коли в нашій країні самий розпал літа.

А ще Нову Зеландію по праву називають світовим центром екстремальних розваг.

Нова Зеландія розташована на двох великих островах (Південному і Північному) в Тихому океані. Клімат тут морський і м’який.

Найпопулярнішими курортними містами країни вважаються Окленд, Крайсчерч і Веллінгтон.

В першу чергу цей незвичайний куточок планети відомий своєю різноманітною природою. Тут можна не тільки із задоволенням відпочивати на пляжі, але і подорожувати по горах і лісах, побачити гейзери, гроти і льодовики. Ця країна також славиться своїм цілеспрямованим і масовим екологічним рухом, завдяки якому цю місцевість вдалося зберегти практично в її первозданному вигляді, навіть там де розгорнулися великі міста.

Вартість поїздки включає: проживання в готелях (двомісний номер), всі екскурсійні та бізнесові візити згідно програми, відкриття візи, медичне страхування, міжнародний переліт, внутрішній переліт, транспортування під час туру, харчування згідно програми, супроводження українського та локального гідів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939   info@dykuntours.com