• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

ПОЇЗДКА ДО США

США. Каліфорнія

Нью-Йорк — Сан-Франциско — Лос-Анджелес — Лас-Вегас

Грудень 2018 року

США — лідер з різноманітного відпочинку. Від сніжних схилів Скелястих гір до безтурботних пляжів Гаваїв, від розпусти і бурхливості Лас-Вегаса до тиші Великого Каньйону.

Відчуйте темп життя ділової столиці світу! Ви прогуляєтесь по Центральному Парку — місці, де мистецтво і природа злились в єдине ціле, пройдетесь по 5 Авеню та побачите Рокфеллер-центр, поринете в атмосферу Таймс сквер та Бродвею, Нижнього Манхеттена, де на Волл Стріт перед Вами постане Нью-Йоркська фондова біржа і всесвітньо відомий фінансовий символ—атакуючий бик. Також Ви побуваєте на будівництві нового Всесвітнього торгового центру і помилуєтесь величною панорамою ріки Іст Рівер і Бруклінського мосту.

На паромі Ви підпливете до статуї Свободи — однієї з найвідоміших скульптур в США та світі, яка є подарунком Франції до сторіччя американської революції.

Вільний час Ви можете присвятити прогулянці по Манхеттену або ж пошуку сувенірів для спогадів про чудове місто Нью Йорк…

Прогулянка по найліберальнішому місті Америки — Сан-Франциско. Туристична зона, фінансовий центр, світова столиця хіппі, творець комп’ютерних технологій і ноу-хау, неймовірної краси місто — все поєднане у цьому мегаполісі.

Ви здійсните оглядовий тур по Сан-Франциско.  Знаменитий міст Голден Гейт, Алькатрас, Рибальський причал та інші принади міста відкриються перед Вами.

Також, Ви побуваєте в Сан-Дієго — найбільшому, після Лос-Анджелеса, місті Каліфорнії. Кордон з Мексикою буде лише за 20 хв їзди від Вас! Саме в Сан-Дієго знімався фільм «В джазі тільки дівчата». У Вашій програмі відвідування Коронадо Айленд — одного з найдорожчих районів США. Ви побачите, де  розміщений американський військово-морський спецназ «морські котики». Саме тут, в Сан-Дієго, розташована основна база військово-морських сил США.

Тур по Лос-Анджелесу. Знаменита Алея зірок, бульвар Сан-сет, місце вручення премії Оскар, Беверлі Хіллз, Санта-Моніка.

Студія Universal — саме тут Ви проведете день: музейні павільйони, павільйони, де знімаються фільми, шоу спецефектів та ін.

Оглядова екскурсія по Лас Вегасу.

За Вашим бажанням Ви зможете здійснити вертолітний тур у Великий Каньйон.

У вартість поїздки включено : міжнародний переліт; внутрішні перельоти: Нью-Йорк — Сан-Франциско, Сан-Франциско – Лос Анджелес; проживання в готелях (3-4*), двомісне розміщення; харчування: сніданок та обід; послуги супроводжуючого від компанії DYKUN; послуги місцевих гідів; транспортування комфортабельним автобусом; вхідні квитки під час оглядових екскурсій; відкриття візи та медичне страхування.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939     info@dykuntours.com