• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

ПОЇЗДКА ДО НОРВЕГІЇ

Поїздка до Норвегії. Риболовля. Рослинництво. Тваринництво.

Олесунн — Осло

серпень 2017 року

Норвегія — країна, яка красою своєї суворої природи може затьмарити багато тропічних островів та популярних курортів. Ні одного гостя цієї скандинавської держави не залишать байдужими приголомшливі фіорди, сяючі на сонці льодовики, безкрайні ліси та бурхливі водоспади. В перервах між величними краєвидами природи Норвегія буде вас підкорювати багатою спадщиною вікінгів та самобутньою сучасністю, зимовими видами спорту та рибною ловлею, пам’ятками великих міст та рибацьких селищ, лососем та олениною, м’ясом китів та соусами з ялівця. Для багатьох туристів Норвегія стане справжнім відкриттям та приємним сюрпризом.

Олесунн — є риболовною столицею Норвегії та найбільшим експорером в світі кліппфік (риба білих сортів, висушена особливим чином). Спектр риби, що живе в цих місцях, широкий: морський чорт, лосось, тріска, зубатка, палтус, пікша, сайда, морський окунь.

Також, протягом поїздки Ви відвідаєте молокозавод та ферми по рослинництву і тваринництву.

Під час туру Ви здійсните прогулянки на паромах:

  • LingeEidsdal
  • GeirangerHellesylt
  • Sykklven-Magerholm

Також, на Вас чекає оглядова екскурсія столицею Норвегії  — Осло.

Вартість туру включає: проживання в готелях 4 * зірки, двомісне розміщення, супроводження з української та іноземної сторони, дворазове харчування, медичне страхування, перевезення комфортабельним автобусом, технічні візити, візовий збір та послуги по відкриттю візи, екскурсії згідно програми, міжнародний переліт:  Київ—Олесунн—Осло—Київ, внутрішній переліт: Олесунн – Осло, готелі по програмі: Scandic Parken Hotel в Олесунні, Scandic St.Olav Plass в Осло.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 067 4701781, 067 4701939    info@dykuntours.com