• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

ІЗРАЇЛЬ, БІЗНЕС-ТУР

Тель Авів — Хайфа — Назарет — Віфлиєм — Єрусалим — Мертве море

19 — 26 листопада 2017 року

(8 днів / 7 ночей)

Сільське господарство Ізраїлю — це феномен. Феноменальність його полягає в тому, що низький природний потенційал для розвитку галузі компенсується високою інтенсивністю та ефективністю запровадженні інновацій. Традиційні методи ведення сільського господарства практично не прийнятні в цій країні.

* Мигдаль та фініки тут збирають не вручну, а за допомогою спеціального комбайну

* Овочі сортуються за допомогою фототехніки та компьютерів

* Термін зберігання картоплі продовжують за допомогою обробітку бруньок ефірними оліями

* Ізраїль субсидує фермерам до 40% від вартості купівлі і запровадження нових технологій

Наш тур передбачає відвідування кібуців, які займаються тепличним бізнесом, молочним скотарством, розведенням риби (в тому числі продажем декоративних японських коропів), овочівництвом, органічним рослинництвом.

Окремо запланований візит на підприємство Нетафім — компанію, яка виробляє всесвітньо відомі системи крапельного зрошення.

Туристична частина поїздки включає відвідування усіх святих місць Ізраїлю.

Також у рамках туру ви відпочинете на Мертвому Морі, яке розташоване на 423 метри нижче рівня моря, що робить це місце найнижчою ділянкою суші на Землі.  Вміст мінеральних речовин у воді Мертвого Моря унікальний, а в атмосфері практично немає пилку і інших алергенів, тут менше ультрафіолету в сонячному випромінюванні, атмосферний тиск більш високий, що сприятливо діє на здоров’я.

У вартість включене проживання в готелях 5 зірок, міжнародний переліт, бізнес-візити, екскурсії, харчування, координаційний супровід, перевезення комфортабельним автобусом під час програми

Вартість Ви можете дізнатись за номером +38 067 470 1781, +38 067 470 1939.