• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

ІЗРАЇЛЬ, БІЗНЕС ТУР

Тель Авів — Хайфа — Єрусалим — Мертве море

 6 — 13 травня 2018 року

(8 днів / 7 ночей)

Сільське господарство Ізраїлю — це феномен. Феноменальність його полягає в тому, що низький природний потенційал для розвитку галузі компенсується високою інтенсивністю та ефективністю запровадженні інновацій. Традиційні методи ведення сільського господарства практично не прийнятні в цій країні.

* Мигдаль та фініки тут збирають не вручну, а за допомогою спеціального комбайну

* Овочі сортуються за допомогою фототехніки та комп’ютерів

* Термін зберігання картоплі продовжують за допомогою обробітку бруньок ефірними оліями

* Ізраїль субсидує фермерам до 40% від вартості купівлі і запровадження нових технологій

Наш тур передбачає відвідування компаній, які займаються пакувальними технологіями, виготовляють машини та обладнання для упаковки та переробки овочів та фруктів, системи зневоднення, сушарки та печі для харчової та інших галузей, займаються виготовленням харчової плівки тощо.

Окремо запланований візит на підприємство Нетафім — компанію, яка виробляє всесвітньо відомі системи крапельного зрошення.

Туристична частина поїздки включає відвідування усіх святих місць Ізраїлю.

Також у рамках туру ви відпочинете на Мертвому Морі, яке розташоване на 423 метри нижче рівня моря, що робить це місце найнижчою ділянкою суші на Землі.  Вміст мінеральних речовин у воді Мертвого Моря унікальний, а в атмосфері практично немає пилку і інших алергенів, тут менше ультрафіолету в сонячному випромінюванні, атмосферний тиск більш високий, що сприятливо діє на здоров’я.

У вартість включене : проживання в готелях 4-5 зірок, міжнародний переліт, бізнес-візити, екскурсії, харчування, координаційний супровід, перевезення комфортабельним автобусом під час програми.

Вартість Ви можете дізнатись за номером +38 067 470 1781, +38 067 470 1939 info@dykuntours.com