• Австралія, рослинництво, молочне скотарство
  • EuroTier 2018
  • Навчання в Школі Дойла, Німеччина
  • Японія, цвітіння сакури
  • В'єтнам, відпочинок

Різдвяна Європа, автобусний тур

Різдвяна Європа, автобусний тур

Польща — Німеччина — Чехія — Австрія — Угорщина

10 — 16 грудня 2018 року 

Запрошуємо Вас та Ваших спеціалістів приєднатися до автобусної поїздки та відвідати Польщу, Чехію, Угорщину, Австрію, Німеччину  та на власні очі побачити і насолодитися вражаючими краєвидами та витонченою класикою архітектури європейських столиць!
 
В ході поїздки на Вас чекають оглядові тури: Краковом -Дрезденом-Прагою — Віднем — Будапештом.
Польща — країна, де великі міста межують з мальовничими глухими містечками; тут є піщані пляжі і лісові озера. Польщапишається своїми численними історичними визначними пам’ятками і пам’ятниками. Не меншою мірою туристів привертає різноманітність культурних заходів, що нерідко користуються визнанням і популярністю в світі, міжнародний конкурс піаністів, що наприклад проводиться у Варшаві, імені Шопена або фестиваль сучасної музики «Варшавська осінь».
Німеччина — дивовижна країна з тисячолітньою історією і віковими традиціями, в літопис якої вписані перемоги і поразки, періоди розквіту і справді трагічні сторінки. На сьогоднішній день Федеративна Республіка Німеччина відноситься до числа найбільш розвинених економік світу, а її внутрішньополітичне пристрій є зразком парламентської демократії та ефективного розподілу повноважень між центром і суб’єктами федерації. Окремою пам’яткою є, по суті, кожне велике місто. Де б ви не опинилися – Берліні або Мюнхені, Гамбурзі чи Ганновері, Дрездені або Франкфурті-на-Майні, Бонні або Баден-Бадені – вас чекає незабутнє знайомство з пам’ятками старовини, цікаве і повноцінне дозвілля.
Чехія — цю країну неможливо уявити без золотоглавої Праги і готичного замку Карлштейн, без соборів Кутній-Гори і чудового Крумловського замку, без палацу в Ледніце і мінеральних джерел Карлових Вар, без смачного пива і незрівнянної бехеровки, без запеченої свинячої рульки і маринованих сосисок. Це країна яскравої архітектури та оздоровчого відпочинку, країна прекрасної гастрономії і відмінного шоппінгу, країна самобутньої культури і стародавніх традицій. 

Австрія — це найгарніша країна Центральної Європи. Це справжня маленька перлина: гірськолижні та бальнеологічні курорти, відпочинок на озерах в оточені заповідних лісів, архітектурні шедеври міст, мальовничі селища на тірольських пагорбах та середньовічні замки. Все це приваблює в країну мільйони туристів з усього світу, при цьому Австрії вдається зберегти свою унікальність та деяку провінційність. Засніжені вершини австрійських Альп, тірольські села на мальовничих схилах, казкова атмосфера старого Відня, все це заворожує з першого погляду і пробуджує у вас очікування дива та нових приємних відчуттів. 

Угорщина. Країна, де тісно переплелися минуле та майбутнє, традиції та нові віяння. Тут фортеці і палаци гармонійно поєднуються з сучасними шедеврами архітектури, а розвинута інфраструктура міст не затуляє собою чудові природні ландшафти. Це країна термальних джерел і прекрасного токайського вина, гострого гуляшу та смачних ковбасок, «кубика Рубіка» та чардашу. Відвідавши імперський Будапешт або тихе провінційне містечко, відпочивши в купальнях, ресторанчику або на узбережжі Балатону, ви неодмінно покохаєте цю країну назавжди.

У вартість поїздки включено : проживання в готелях (3-4*), двомісне розміщення; харчування: на базі сніданків; послуги супроводжуючого від компанії DYKUN; послуги місцевих гідів; транспортування комфортабельним автобусом; всі оглядові екскурсії; медичне страхування.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939    info@dykuntours.com