• Кенія. Екзотика. Сафарі. Море.
  • Німеччина. Виставка INTERNATIONAL GREEN WEEK 2019
  • Польща, автобусний тур. Виставка по рослинництву Agrotech
  • Франція. Виставка SIMA
  • Agritechnica 2019
  • Навчання в Школі Дойла, Німеччина
  • Японія, цвітіння сакури
  • В'єтнам, відпочинок

Франція. Італія. Виставка SIMA

Франція. Італія. Виставка SIMA

Париж — Рим — Ватикан

23 — 27 лютого 2019 року

Франція — це рокіт припливу біля підніжжя «восьмого дива світу» — гори Сен-Мішель, шепіт води у замків Луари — витончених, ніби різьблені шкатулки епохи Ренесансу; ажурна в’язь Ейфелевої Вежі і кольорові відблиски середньовічних вітражів Сент-Шапель, втомлених горгуль Нотр-Дам, які поглядають на скляні брили Дефанса, горбаті провулки Монмартра і неосяжні зали Лувра. Приправте суміш кришталевим повітрям Монблану, теплим ароматом випічки і кави з паризьких бульварів, додайте дрібку солі з океанських берегів — і ви зрозумієте, в чому полягає секрет Франції. Країни, де варто побувати. Країни, куди захочеться повернутися.

Невідомим чином у Франції уживаються як кращі риси сусідів, так і особливості, які роблять цю країну по-справжньому унікальною. Якщо ви любите Німеччину, фахверкові будинки Ельзасу нагадають про неї. Шанувальники Італії відчують себе як вдома в спекотному Провансі, а Іспанії — в горах Піренеїв і на сухих рівнинах Лангедоку. За пивом і знаменитої картоплею фрі не обов’язково їхати в Бельгію — французька Фландрія цілком здатна її замінити. Бретань ніби створена для прихильників англійської способу життя — від прохолодного вологого клімату до червоних телефонних будок і плетистих троянд на стінах сільських будинків.

Італія — гаряча країна моди, пасти, вина та пристрасті. В Італії 20 регіонів, і, побувавши навіть у кількох із них, не можна заявити, що ти був в Італії, а тим паче, що знаєш її. Італію потрібно відкривати і відкривати. У кожному регіоні країни своє життя, кухня, традиції, ідеали, мова і культура.

Ватикану — найменша країна нашої планети, яка, тим паче, має вплив на весь світ! Держава в центрі Риму, яка зберігає в собі безліч таємниць. Музеї Ватикану, які Ви відвідаєте, представляють  творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела — одна з найбагатших колекцій Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найбільшого живописця всіх часів і народів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939  ol@dykun.com.ua