Slideshow 2! Example 4: Ken Burns extension

Аграрний тур до Великої Британії

Аграрний тур до Великої Британії

Загальний огляд. Рослинництво та тваринництво.

19 - 25 серпня 2017 року

Велика Британія – країна дощів, середньовічних замків і готичних соборів, Велика Британія постійно привертає до себе світову увагу. Але не тільки королівська історія приваблює візитерів з усього світу до туманного Альбіону. Крім того, в Сполученому Королівстві на Вас чекають спокійна краса і умиротворення сільських пейзажів, чарівність вечірнього Лондона, навчання в кращих мовних школах, шопінг в дорогих престижних бутіках та на «блошиних ринках». Одним словом, різноманітність.

Сільське господарство Великої Британії є одним із найбільш механізованих в світі і має надзвичайно високу продуктивність при мінімумі залучених трудових ресурсів (1,4%). Країна має розвинену систему фермерських господарств (біля 250 тис.) та потужних тваринницьких комплексів.

Вартість туру включає: проживання в готелях, переліт, щоденне харчування згідно програми, послуги по відкриттю візи та медичне страхування, перевезення комфортабельним автобусом, екскурсії та технічні візити згідно програми, послуги українського супроводжуючого та локальних гідів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939     info@dykuntours.com

Типові договори

Курс валют (21.07.2017):
USD 27.01
EUR 30.52