• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

БІЗНЕС ТУР ДО ПОЛЬЩІ

Агро бізнес тур до Польщі

Виставка AGROSHOW

Варшава — Познань — Лодзь — Краків

21 — 26 вересня 2017 року

Польща — привабливий край для туристів. Вона відрізняється багатою природою, має в своєму розпорядженні цінні архітектурні та історичні пам’ятки. Багато куточків країни зберегли свою первозданну красу. Це перш за все Татри — найвищі гори в гірському пасмі Карпат, Бещади — дикі гори з рідкісними видами флори, Судети — улюблене поряд з Татрами і балтійським узбережжям місце відпочинку жителів Польщі. На сході країни збереглися єдині в Європі великі незаймані пущі — Біловезька, Книшинська, Серпнева, Борецька і ін. На півночі тягнеться ланцюг численних озер, розташованих серед мальовничих пагорбів і лісів, — Мазури.

У Кракові, Варшаві, Вроцлаві, Торуні, Познані; Гданську, Любліні та інших містах багато пам’ятників архітектури, пов’язаних з історичним минулим польського народу.

AGRO SHOW є найважливішою подією в області сільськогосподарських технологій і однією з найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок в Європі. AGRO SHOW — це сільське господарство, в повному розумінні цього слова. Експоненти пропонують обладнання для виробників сільськогосподарських добрив, насіння, засобів захисту рослин та інших галузей промисловості, пов’язаних з сільським господарством, а також фінансові інститути, що дозволяють фермерам AGRO SHOW та відвідувачам досліджувати повний спектр продуктів і послуг для сільського господарства і отримати всію інформацію та допомогу в технічній, агрономічной та економічній сферах.

Вартість туру включає: проживання в готелях, перевезення комфортабельним автобусом, медичне страхування, супроводження двох професійних гідів з української та іноземної сторін, харчування згідно програми, технічні візити та екскурсійну програму, відвідування виставки.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 067 4701781, 067 4701939    info@dykuntours.com