• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

Угорщина-Австрія, автобусний тур

Будапешт — Хевіз — Відень — Егер

27 — 31 травня 2018 року

Запрошуємо Вас та Ваших спеціалістів приєднатися до двома європейськими країнами і на власні очі побачити і насолодитися вражаючими краєвидами, витонченою класикою Відню та королівськими резиденціями Будапешту!
Угорщина — країна термальних джерел і прекрасного токайського вина, гострого гуляшу та смачних ковбасок, «кубика Рубіка» та чардашу. На Вас чекає оглядова екскурсія архітектурними здобутками Будапешту, вечірня прогулянка на кораблику по о. Дунай з шампанським та солоними булочками, відпочинок на термальному озері Хевіз — найбільшому тепловодному озері в Європі, оглядовий тур по
м. Егер — виноробній столиці Угорщини.
Австрія — Найкрасивіша країна Центральної Європи. Це воістину маленька перлина: гірськолижні і бальнеологічні курорти, відпочинок на озерах в оточенні заповідних лісів, архітектурні шедеври міст, мальовничі села на тірольських схилах і середньовічні замки … Все це приваблює в країну мільйони туристів з усього світу, при цьому Австрії вдається зберегти свою унікальність і частково провінційність. Ви побуваєте в серці самої Європи — Відні.

В ході поїздки на Вас чекають:

*оглядові тури: Будапештом, Віднем, Егером;
*візити на молочну ферму;
*візит на ферму по рослинництву;
*дегустація червоних вин.
Вартість поїздки включає: проживання в готелях 4-5 *(двомісний номер), всі екскурсійні та технічні візити згідно програми, медичне страхування, перевезення комфортабельним автобусом під час всієї поїздки, харчування згідно програми, супроводження українського та локального гідів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939  info@dykuntours.com