• Тюльпани Голландії
  • Канадські безмежні поля
  • Велика Китайська Стіна

АГРАРНИЙ ТУР ДО ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

Велика Британія

Загальний огляд. Рослинництво та тваринництво.

Серпень 2018 року

Велика Британія – країна дощів, середньовічних замків і готичних соборів, Велика Британія постійно привертає до себе світову увагу. Але не тільки королівська історія приваблює візитерів з усього світу до туманного Альбіону. Крім того, в Сполученому Королівстві на Вас чекають спокійна краса і умиротворення сільських пейзажів, чарівність вечірнього Лондона, навчання в кращих мовних школах, шопінг в дорогих престижних бутіках та на «блошиних ринках». Одним словом, різноманітність.

Сільське господарство Великої Британії є одним із найбільш механізованих в світі і має надзвичайно високу продуктивність при мінімумі залучених трудових ресурсів (1,4%). Країна має розвинену систему фермерських господарств (біля 250 тис.) та потужних тваринницьких комплексів.

Вартість туру включає: проживання в готелях, переліт, щоденне харчування згідно програми, послуги по відкриттю візи та медичне страхування, перевезення комфортабельним автобусом, екскурсії та технічні візити згідно програми, послуги українського супроводжуючого та локальних гідів.

За детальною інформацією звертайтесь: 067 4701781, 067 4701939  info@dykuntours.com